Send oss en melding

Send meldingtøm

Kontaktinformasjon

Arctic Eiendom Harstad AS

Rikard Kaarbøs plass 1

9405 Harstad

post@arctic-eiendom.no

Eier:

Stian A. Arntzen

Daglig leder og eier / CEO and owner
Mobil: 907 65 949

stian@arctic-eiendom.no

Ansatte

Rune Torbergsen

Senterleder Bysenteret / Mall manager
Mobil: 915 14 446

rune@mgshopping.no

Mats Nygaard Johnsen

Arbeidende styremedlem/ Member of Board
Mobil: 971 61 973

mnj@arctic-eiendom.no

Stig Simonsen

Utleieansvarlig boenheter
Mobil: 916 97 740

stig@arctic-eiendom.no

Rolf Stormo

Driftsansvarlig
Mobil: 905 88 310

rolf@arctic-eiendom.no

Alena Salomonsen

Regnskapsfører
Mobil: 404 35 760

alena@arctic-eiendom.no

Børge Hammer

IT-Konsulent/Prosjektleder
Mobil: 948 67 305

hammer@arctic-eiendom.no